Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Eceat-Elżbieta I Romuald Stasiakowie

Agroturystyka w Bolewicach

Informacje o obiekcie

ceny po uzgodnieniu telefonicznym

W gospodarstwie (8ha) uprawia się warzywa i zioła, hoduje drób i pszczoły. Gospodarze organizują kursy gotowania, różnych sposobów wykorzystania ziół w kuchni i kosmetyce oraz kursy komputerowe (kończące się uzyskaniem certyfikatu). Przed domem jest sad a w nim poletka dydaktyczne, gdzie dzieci mogą własnoręcznie wysiewać i pielęgnować rośliny. Gospodyni zaprasza na wspaniałe pierogi z jagodami i śmietaną. Gospodarstwo położone w pobliżu Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, otoczone jest lasami i jeziorami. W pobliżu gospodarstwa znajdują się ścieżki rowerowe i przyrodnicza ścieżka dydaktyczna. Zakwaterowanie: jeden pokój (1x3) z osobną łazienką; pole namiotowe.

Obiekt w bazie od: 2009-04-30

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet