Sanatorium Uzdrowiskowe "Ciche Wąwozy" NZOZ

Sanatorium w Nałęczowie

9.29
Ilość ocen:2

ul. Głowackiego 12, 24-150 Nałęczów,
woj. lubelskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 109 PLN - 139 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
2 osobowe 139 PLN - 149 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
apartamenty 150 PLN - 220 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Sanatorium Uzdrowiskowe CICHE WĄWOZY jest malowniczo położone wśród zieleni, w bezpiecznej odległości od słynnych nałęczowskich wąwozów, od których przyjęło swą nazwę.Sanatorium specjalizuje się w leczeniu chorób układu krążenia. Właściwości lecznicze mikroklimatu Nałęczowa powodują samoczynne obniżanie się ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszenie dolegliwości związanych z tymi chorobami. Na miejscu znajduje się bardzo dobrze wyposażony dział rehabilitacji, w którym wykwalifikowana i doświadczona kadra medyczna wykonać może blisko 50 rodzajów różnych zabiegów leczniczych. Sanatorium dysponuje wygodną bazą hotelową i niezbędnym zapleczem diagnostycznym. Zapewniamy bardzo dobre wyżywienie. Szczegółowo z naszą ofertą zapoznać się można na stronie www.cichewawozy.pl.

Obiekt w bazie od: 2010-07-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie