Gościniec Filip

Pokoje gościnne w Rumi

ul. Grunwaldzka 53, 84-230 Rumia,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 40 PLN - 70 PLN za pokój
2 osobowe 80 PLN - 100 PLN za pokój
3 osobowe 120 PLN - 150 PLN za pokój
4 osobowe 160 PLN - 200 PLN za pokój
Pracownicy Firmy 30 PLN - 40 PLN od osoby

Hotelik "Filip" znajduje sie przy głównej trasie łączącej Berlin z Gdańskiem. Blisko obiektu znajduje się centrum handlowe Auchan, Leroy Merlin i Castorama oraz dworzec PKP. 50 m od Hotelu znajduje się sklep spożywczy. Posiadamy przy hotelu obszerny parking do dyspozycji klientów. Posiadamy także kuchnie i jadalnie, z której korzystać może każdy klient. Łazienki znajdują się w pokojach podobnie jak telewizja kablowa i internet. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Obiekt w bazie od: 2009-10-26

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 10:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Klimatyzacja
  • Na terenie obiektu: Stołówka
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet