Czereśniowy Zakątek

Agroturystyka w Popowie

9.86
Ilość ocen:1

Popowo 9A, 64-606 Popówko,
woj. wielkopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 40 - 50 PLN osoba 3 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 3-osobowy 40 - 50 PLN osoba 2 Zobacz Zapytaj o nocleg

Prosimy o kontakt do godziny 22.00
Gospodarstwo Agroturystyczne „Czereśniowy Zakątek” jest wspaniałym miejscem do wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimą. Na gości czeka 5 pokoi, cześć pokoi jest z łazienkami, pozostałe z łazienkami wspólnymi, kuchnia z aneksem wypoczynkowym i z telewizorem.

Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym z dwoma parkingami jest miejscem do organizowania spotkań rodzinnych, małych imprez firmowych i wypoczynku. Na terenie znajduje się duży namiot, miejsce na ognisko, grill, staw.

Dla aktywnych: badminton, możliwość wędkowania, trawiaste boisko do siatkówki, rowery.
Dla tych co szukają spokoju od gwaru - możliwość plażowania.

Akceptacja zwierząt - po uzgodnieniu telefonicznym.

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje. Śniadanie 15 PLN. Obiad 25 PLN. Kolacja 15 PLN. Współpracujemy z firmą cateringową.

Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00

Pokoje:

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet