Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Czarna Perła

Zajazd w Krakowie

ul. Belwederczyków 3, 31-242 Kraków,
woj. małopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 72 PLN - 80 PLN od osoby
2 osobowe 55 PLN - 65 PLN od osoby

NOCLEGI CZARNA PERŁA to kameralny obiekt noclegowy położony przy drodze krajowej nr. 7 z Warszawy do Krakowa. Dla naszych klientów przygotowaliśmy 14 pokoi jedno i dwuosobowych o łącznej liczbie 25 miejsc noclegowych. Pokoje dwuosobowe są wyposażone w dwa oddzielne łóżka lub jedno małżeńskie. Wszystkie pokoje mają oddzielne łazienki i telewizory. Wysoka jakość naszych usług powoduje, że nasi Klienci często do nas wracają, mając pewność, że oferujemy na prawdę wysoki standard w dobrej cenie.

Na terenie budynku jest bezpłatny internet bezprzewodowy. Motel posiada duży bezpłatny parking dla swoich klientów, ogrodzony i monitorowany, dlatego jest idealnym miejscem na nocleg dla ludzi podróżujących samochodem. W Motelu znajduje się bar oferujący chłodne i gorące napoje. Nasi klienci mają również możliwość zakupu śniadania po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą. W naszym obiekcie są akceptowane karty płatnicze. Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty noclegowej, jesteśmy pewni, że będą Państwo bardzo zadowoleni.

Obiekt w bazie od: 2008-12-19

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Krakowie:
    - na Prądniku Białym
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet