Ośrodek Rekolekcyjno Wypoczynkowy

Ośrodek wypoczynkowy w Zagórzu Śląskim

Zagórze Śląskie, ul. Główna 40, 58-321 Jugowice,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 28 - 58 PLN osoba 5 Zobacz

Ośrodek Rekolekcyjno Wypoczynkowy w Zagórzu Śląskim, położony jest ok. 800m od Jeziora Bystrzyckiego. Okolice ośrodka stwarzają idealne warunki do uprawiania turystki pieszej, rowerowej, żeglarstwa, wędkowania oraz grzybobrania.
Zagórze Śląskie to niewielka miejscowość pięknie położona w województwie dolnośląskim, w Dolinie Bystrzycy, na pograniczu Gór Wałbrzyskich i Sowich, na wysokości 360-380 m n.p.m.
Zagórze Śląskie założone zostało w XVI wieku u stóp Zamku Grodno. Z tego okresu pochodzi kościół parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego.
Prócz efektownego zamku stojącego na pobliskim szczycie, który można zwiedzać, Zagórze oferuje malownicze Jezioro Bystrzyckie. Wzdłuż jego brzegów powstała plaża, kąpielisko i klubowa przystań żeglarska. W Zagórzu zbiega się też kilka atrakcyjnych szlaków turystycznych.
W niedalekim sąsiedztwie w miejscowości Walim, znajduje się kompleks sztolni w którym od 1943 roku w rejonie Gór Sowich Niemcy prowadzili zakrojone na szeroką skalę i z ogromnym rozmachem prace budowlane pod wspólnym kryptonimem "Riese" ("Olbrzym").

Ośrodek zajmuje powierzchnię ok. 5 ha;
Posiada ok. 146 miejsc noclegowych w okresie letnim i ok. 96 miejsc w okresie zimowym. Pokoje są 2/3/4/5 i 6 osobowe.
Zapewniamy śniadania, obiady i kolacje.
Do dyspozycji są:
Kaplica, dwa boiska (piłka nożna, siatkowa, koszykowa), miejsce na grilla, ognisko , plac zabaw dla dzieci i pole namiotowe.
Serdecznie zapraszamy!

Obiekt w bazie od: 2013-03-25

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Grill
  • Na terenie obiektu: Stołówka, Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Huśtawka, Zjeżdżalnia)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet