Noclegi na Roztoczu Zachodnim

Znaleziono obiektów:9 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

Roztocze Zachodnie

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 na Roztoczu Zachodnim

Lista obiektów noclegowych

  1. Dwór Sanna to luksusowy czterogwiazdkowy hotel położony pośród zabytkowego parku w malowniczej miejscowości Wierzchowiska Drugie (gm. Modliborzyce - około 58 km

    Od 90 PLN za dzień

  2. Brzozowy Dworek to miejsce stworzone z myślą o osobach szukających odpoczynku w ciszy i spokoju.

    Od 125 PLN za dzień

Roztocze Zachodnie

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 na Roztoczu Zachodnim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet