Noclegi na Równinie Warszawskiej

Znaleziono obiektów:669 w tym obiektów z rezerwacją online: 151

Równina Warszawska

Pokoje gościnne od 121 do 140 z 669 na Równinie Warszawskiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Centrum, Złote Tarasy, Wola, 3 sypialnie, Warszawa Śródmieście, Ogród Saski, Rondo ONZ, Prosta, Krochmalna, Jana Pawła II, Pałac Kultury i Nauki

  Od 950 PLN za dzień

 2. bonApartments oferuje Państwu pobyty w apartamentach 1 i 2 pokojowych w ścisłym centrum Warszawy. Są one nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone, darmo WiFi.

  Od 170 PLN za dzień

 3. 4-gwiazdkowy hotel Novotel Warszawa Centrum jest położony w samym sercu stolicy. W sąsiedztwie zlokalizowane są główne atrakcje turystyczne Warszawy.

  Od 220 PLN za dzień

 4. Apartament dla dwóch osób przy Rondzie ONZ

  Od 169 PLN za dzień

 5. Hotel La-musica zaprasza zmęczonych gości do pokoi hotelowych Dysponujemy 18 pokojami z 36 miejscami noclegowymi. Posiadamy pokoje 1, 2 i 3 osobowe z pełnym

  Od 120 PLN za dzień

 6. 10 min do centrum, dworzec zachodni

  Od 190 PLN za dzień

Równina Warszawska

Pokoje gościnne od 121 do 140 z 669 na Równinie Warszawskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet