Noclegi na Równinie Białogardzkiej

Znaleziono obiektów:1269 w tym obiektów z rezerwacją online: 77

Równina Białogardzka

Pokoje gościnne od 121 do 140 z 1269 na Równinie Białogardzkiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Nowoczesny, bardzo stylowy hotel otwarty w 2013. Znajduje się w ścisłym centrum, bezpośrednio przy plaży. Udostępnia dla gości taras plażowy z widokiem na morze

  Od 200 PLN za dzień

 2. Komfortowo wyposażone i eleganckie apartamenty w kameralnym obiekcie blisko plaży. Specjalnie zaprojektowane z myślą o wypoczynku nad morzem.

  Od 140 PLN za dzień

 3. Domy i apartamenty Equilibrium w Ustroniu Morkism - synonim luksusu, komfortu i wygody

  Od 280 PLN za dzień

 4. Hotel SKAL*** to kameralny, czterogwiazdkowy obiekt położony zaledwie 150 m od morza i piaszczystej plaży w urokliwej miejscowości Ustronie Morskie.

  Od 130 PLN za dzień

 5. Tutaj, nad samym morzem, czyli w miejscu gdzie wszystko zaczyna się od nowa... Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości chcących odnaleźć ciszę i spokój.

  Od 125 PLN za dzień

 6. Doris SPA Kołobrzeg, Centrum SPA: Basen 25 m, Basen z wodą z Morza Martwego, Świat Saun, Masaże, Pobyty SPA, z Dietą i Fitness, 200 m od plaży, czynny cały rok!

  Od 279 PLN za dzień

 7. Największy wybór, najniższe ceny! Oferujemy komfortowe apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach. Serdecznie zapraszamy!

  Od 100 PLN za dzień

 8. Zapraszamy Państwa na wypoczynek do Apartamentu Manhattan w Kołobrzegu. Usytuowanie osiedla: strefa ochronna uzdrowiska Kołobrzeg, 350 m od plaży, obszary leśne

  Od 150 PLN za dzień

 9. New Skanpol to najbardziej rozpoznawalny hotel w Kołobrzegu - hotel, do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością, nie tylko na wakacje.

  Od 117 PLN za dzień

 10. Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w Kołobrzegu oferuje Państwu pobyty wczasowe, sanatoryjne, rehabilitacyjne oraz weekendowe.

  Od 280 PLN za dzień

 11. Luksusowe apartamenty znajdujące się w kompleksie Aquarius Spa *** oraz kilkanaście innych apartamentów w Kołobrzegu w różnych lokalizacjach i cenach.

  Od 220 PLN za dzień

Równina Białogardzka

Pokoje gościnne od 121 do 140 z 1269 na Równinie Białogardzkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet