Noclegi na Progu Woźnickim

Znaleziono obiektów:23 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

Próg Woźnicki

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 23 na Progu Woźnickim

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszam państwa do nowych, komfortowo wyposażonych pokoi oraz apartamentu w obiekcie znajdującym się w Kochcicach.
 2. pokoje z łazienkami i dostępną kuchnią

  Od 90 PLN za dzień

 3. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe wesela, komunie, urodziny i rocznice ślubu oraz posiadamy pokoje do wynajęcia w Lublińcu - wszystkie z łazienkami i WiFi!

  Od 30 PLN za dzień

 4. Nowo otwarty Hotel Alhar Lubliniec *** to pierwszy obiekt w Lublińcu, który zachwyca jakością, wyglądem i profesjonalizmem.

  Od 230 PLN za dzień

 5. Hotelik pod Lipą to nowoczesny obiekt z 20 pokojami z pełnym wyposażeniem pokoi hotelowych w łazienki, TV, klimatyzację, Wi-Fi. Do dyspozycji restauracja.

  Od 130 PLN za dzień

 6. Zapraszamy Państwa do wygodnych i dobrze wyposażonych pokoi z łazienką w Łagiewnikach Wielkich, małej, śląskiej wioski, oddalonej 10 km od Lublińca. Oferujemy.

  Od 30 PLN za dzień

Próg Woźnicki

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 23 na Progu Woźnickim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet