Noclegi na Pojezierzu Poznańskim

Znaleziono obiektów:732 w tym obiektów z rezerwacją online: 60

Pojezierze Poznańskie

Pokoje gościnne od 201 do 220 z 732 na Pojezierzu Poznańskim

Lista obiektów noclegowych

  1. Hostel Poznań położony jest w centrum miasta tylko 5 min. pieszo do mtp i Ronda Kaponiera, 10 min. pieszo do dworca PKP i PKS oraz 15min. pieszo do Starego

    Od 50 PLN za dzień

  2. Witamy serdecznie! Oferujemy w samym centrum Poznania w nowoczesnym apartamentowcu Green Point luksusowo urządzone mieszkania o bardzo wysokim designerskim

    Od 150 PLN za dzień

  3. oferujemy noclegi pracownicze przy A2 Luboń/poznań , atrakcyjne ceny :)
  4. Oferuję 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (wyposażone w sprzęty, tv, sat.) oraz łazienką. Kwatera jest niezależna z osobnym wejściem. Lokal jest czysty.

Pojezierze Poznańskie

Pokoje gościnne od 201 do 220 z 732 na Pojezierzu Poznańskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet