Noclegi na Płaskowyżu Głubczyckim

Znaleziono obiektów:27

Płaskowyż Głubczycki

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 27 na Płaskowyżu Głubczyckim

Lista obiektów noclegowych

 1. Sprawdzone przez eholiday.pl

  Od 40 PLN za dzień

 2. Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego położonego w miejscowości Zakrzów. Oferujemy Państwu 6 miejsc noclegowych, w pokojach 2 i 4 osobowych.

  Od 30 PLN za dzień

 3. Sprawdzone przez eholiday.pl

  Cisza, spokój , wygodne pokoje, obszerny salon TV oraz aneks kuchenny. Niskie ceny.

  Zapraszamy do naszego mini zoo, gdzie można podpatrywać nasze kozy, owieczki i króliki. Za naszą łąką rozciągają się lasy i łąki. Piękne okoliczne tereny.

  Od 35 PLN za dzień

 4. W ofercie posiadamy również tańsze noclegi pracownicze. Zapraszamy!

  Od 20 PLN za dzień

 5. Wyjątkowa, rodzinna atmosfera połączona z profesjonalną obsługą sprawi, że u nas poczujesz się wyjątkowo.

  Od 60 PLN za dzień

 6. Sprawdzone przez eholiday.pl

 7. budynek parterowy położony przy głównej ulicy, miejsce do grilla, zlokalizowany w centrum miasta, blisko obiekty sportowe, basen, sauna, boisko Orlik, wif

  Od 35 PLN za dzień

 8. Nowe pokoje gościnne położone w spokojnej dzielnicy Kietrza, niezależne wejście, dwie łazienki, przestronny salon połączony z ogólnodostępną kuchnią.

  Od 35 PLN za dzień

 9. Miejsca noclegowe w miejscowości Pilszcz. Zakwaterowanie dla pracowników.

  Od 25 PLN za dzień

 10. Pensjonat Krysia znajduje się w otoczeniu dużego ogrodu rekreacyjnego i sadu czereśniowego o powierzchni 0, 40 ha. Do dyspozycji gości pozostawiamy 4 pokoje o
 11. Wierzbięcice to niewielka miejscowość położona pomiędzy Nysą i Prudnikiem. Obiekt posiada 11 pokoi mieszczących 25 osób. Do dyspozycji jest aneks kuchenny.

  Od 20 PLN za dzień

Płaskowyż Głubczycki

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 27 na Płaskowyżu Głubczyckim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet