Noclegi w Niecce Nidziańskiej

Znaleziono obiektów:444 w tym obiektów z rezerwacją online: 60

Niecka Nidziańska

Pokoje gościnne od 121 do 140 z 444 w Niecce Nidziańskiej

Lista obiektów noclegowych

 1. W pełni wyposażone, apartamenty (tv, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka, czajnik, suszarka , żelazko , kawa, herbata) w centrum Krakowa dla...

  Od 110 PLN za dzień

 2. Świetna lokalizacja, wysoki standard w rozsądnej cenie. Darmowa kawa, herbata, Wi-Fi dla naszych gości. Państwa komfort jest dla nas priorytetem!

  Od 124 PLN za dzień

 3. Świetny standard w przystępnej cenie i w pobliżu centrum miasta. Komfort i miła obsługa. Skontaktuj się z nami!

  Od 179 PLN za dzień

 4. Apartamenty 5 min od PKP i 15 min od Rynku Głównego.

  Od 45 PLN za dzień

 5. Hotel Elektor jest kameralnym hotelem, mieszczącym się w zabytkowej kamienicy krakowskiego Starego Miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się Rynek

  Od 170 PLN za dzień

 6. Apartament w pełni wyposażony w Centrum Krakowa, 3 minuty do Rynku głównego. Blisko Dworca Głównego. Parking w weekendy za darmo na ul. przy Apartamencie.

  Od 500 PLN za dzień

 7. Apartament Apus, komfortowy 3- pokojowy obiekt w samym centrum miasta Krakowa, położony jedynie kilka minut od dworca głównego i rynku.

  Od 450 PLN za dzień

 8. avanti, centrum, stare miasto, apartament

  Od 350 PLN za dzień

 9. Do Państwa dyspozycji obiekt z pięcioma pokojami na 20 osób. Wszystkie pokoje mają własne łazienki i kuchnie lub aneksy kuchenne w pełni wyposażone.

  Od 25 PLN za dzień

 10. W pełni wyposażone, apartamenty (tv, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka, czajnik, suszarka , żelazko , kawa, herbata) w centrum Krakowa dla...

  Od 129 PLN za dzień

 11. Mam do dyspozycji cztery pokoje dwuosobowe: dwa po 19 m2, dwa po 21m2, południowe, każdy z wentylacją i wschodni pokoik - 12 m2, także z wentylacją.Parter: 2

  Od 25 PLN za dzień

Niecka Nidziańska

Pokoje gościnne od 121 do 140 z 444 w Niecce Nidziańskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet