Nida

  Pokoje gościnne od 1 do 20 z 34 nad Nidą

  Lista obiektów noclegowych

  1. Camping Gacki zbiornik Podkowa. Teren rekreacyjno-wypoczynkowy położony jest bezpośrednio nad pięknym zbiornikiem wodnym Podkowa, w miejscowości Gacki.

   Od 350 /noc

  2. Pokoje z własnymi ŁAZIENKAMI SPŁYWY KAJAKOWE Przeczytaj opinie i zadzwoń Zapraszamy tel. 661...zobacz telefon

   Zapraszamy na wypoczynek w miejscu, gdzie będziesz chciał wracać.Komfortowe, tanie pokoje z WŁASNYMI ŁAZIENKAMI, wyposażoną kuchnią,TV, internet,domowe posiłki.

  3. Oferujemy noclegi w pokojach z łazienkami oraz TV w odrębnie stojącym domku parterowym oraz w budynku piętrowym z kuchnią do dyspozycji gości.

   Brak oceny

   Zobacz ofertę
  4. Sprawdzone przez eholiday.pl

   Zapraszamy na SPŁYWY KAJAKOWE, odpoczynek wśród zieleni.Tel. 725...zobacz telefon .

   Domek 🏠 rekreacyjny (ogrzewany),mieszkanie oraz pokoje. Idealne miejsce zarówno na krótki i długi Wypoczynek..SPŁWY KAJAKOWE...Serdecznie Zapraszamy!

  5. Gospodarstwo agroturystyczne Biała Dama położone jest w malowniczej części Chęcin, tuż u podnóża Góry Zamkowej. Z okien naszego domu roztaczają się przepiękne

  6. Sprawdzone przez eholiday.pl

   Klimatyczne miejsce, w ofercie domek całoroczny i apartament. Zapraszamy. Tel. 694...zobacz telefon .

   Do dyspozycji Gości oddajemy drewniany całoroczny domek z kominkiem 70m2 oraz apartament o pow. 50m2 z niezależnym wejściem na parterze domu gospodarzy.

  7. Sylwester w Górach Świętokrzyskich ! Zapraszamy

   atrakcyjna oferta dla osób indywidualnych oraz grup, komfortowy wypoczynek w sercu Gór Świętokrzyskich, organizujemy imprezy, wesela, wycieczki, kolonie, obozy

  8. Do dyspozycji uroczy dom do siedmiu osób, z osobnym domkiem do czterech osób Atrakcja to fińska sauna ogrodowa opalana, drewnem idealna na zimne wieczory.

  9. Przestronne i tanie pokoje z łazienkami . Spokój cisza świeże powietrze sprawi że Państwa wypoczynek będzie udany . Serdecznie Zapraszamy Barbara Wiesław.

  10. Da Vinci

   hotel Podzamcze (1 km od centrum)

  Nida

  Pokoje gościnne od 1 do 20 z 34 nad Nidą