Pokoje gościnne na Mierzei Helskiej

Znaleziono obiektów:139

Lista obiektów noclegowych

  1. Polecamy wypoczynek w malowniczej , spokojnej miejscowości Chałupy. Oferujemy pokoje 2-3 osobowe z łazienkami , ok. 50 m. od morza i lasu.

  2. Tanie Pokoje i apartamenty z łazienkami blisko morza. W pełni wyposażone. W samym centrum. Teren obiektu jest ogrodzony, możliwość parkowania na posesji...

  3. Do plaży ok. 200 metrów. Polecamy apartamenty i studia dwupoziomowe oraz pokoje z widokiem na morze.

  4. Zapraszamy !!! Proponujemy Państwu wygodne apartamenty i pokoje. Na terenie wypożyczalnia rowerów, plac zabaw z dużą trampoliną.

  5. ...

  6. 9.71/10
    Ilość ocen: 1

    Dodaj do schowka

Pokoje do wynajęcia Mierzeja Helska

Pokoje gościnne od 121 do 139 z 139 na Mierzei Helskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie