Noclegi nad jeziorem Kalwa

Znaleziono obiektów:40

Jezioro Kalwa

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 40 nad jeziorem Kalwa

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek w ładnej, zadbanej wsi Michałki (o statusie turystycznym), położonej nad jeziorem Kalwa (południowa część Mazur, między Szczytnem a Olsztynem).

  Od 220 PLN za dzień

 2. Domek letniskowy w Pasymiu k. Szczytna – w lesie 100 m od jeziora Kalwa.
 3. Bezpośredni dostęp do kryształowego jeziora 500 ha. W cenie sprzęt pływający, rowery, bilard :)

  Nieduży ośrodek z bezpośrednim dostępem do kryształowej czystości jeziora 500ha, duże, klimatyczne pokoje w pięknie zagospodarowanym terenie.
 4. Zapraszamy do domku przy samym jeziorze , wolne terminy od 15 maja

  domek letniskowy, jezioro, domek drewniany , dla rodziny , dla seniorów , ciche spokoje miejsce, przy jeziorze , wakacje , sezon letni , komfortowy domek

  Od 240 PLN za dzień

 5. Dom, domek letniskowy do wynajęcia na Mazurach w miejscowości Miłuki nad jeziorem Kalwa.

  Od 200 PLN za dzień

 6. Domek na Kamyku to magiczny dom do wynajęcia dostępny przez cały rok. Powierzchnia ponad 180 m2 pozwala na komfortowy wypoczynek aż 8 osób. Domek na Kamyku to

  Od 600 PLN za dzień

 7. Witam Oferuję Państwu domek letniskowy w małym miasteczku Pasymiu na Mazurach. Domek znajduje się w pięknym ogrodzie. Teren jest ogrodzony. Domek przewidziany.

  Od 180 PLN za dzień

 8. Zapraszamy do Pasymia, małego miasta pięknie położonego nad Jeziorem Kalwa na Mazurach. Oferuję wynajem 2 osobnych mieszkań. Do plaży 3 minuty :)
 9. Domek letniskowy w pełni wyposażony w Pasymiu nad Jeziorem Kalwa na Mazurach. Domek przeznaczony jest max dla 6 osób. Zapraszamy!!!

Jezioro Kalwa

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 40 nad jeziorem Kalwa

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet