Noclegi w Dolinie Nysy Kłodzkiej

Znaleziono obiektów:13

Dolina Nysy Kłodzkiej

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Dolinie Nysy Kłodzkiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Hostel w centrum miasta. Pokoje 1-5 osobowe. Czysto i tanio. Parking, wyposażona kuchnia, świetlica. Cicha okolica.

  Od 30 PLN za dzień

 2. Hotel Court Park Nysa - komfortowe pokoje i apartamenty w zabytkowym zespole Dworu Biskupów Wrocławskich w Nysie z przepięknym dziedzińcem i zespołem parkowym.

  Od 180 PLN za dzień

 3. "Villa Navigator" jest zabytkową willą z 1912 roku. Nasze pokoje wyposażone są w antyki z XVII-XX wieku, co powoduje, iż poczują się u nas Państwo wyjątkowo.

  Od 120 PLN za dzień

 4. Dysponujemy tanimi pokojami 2 osobowymi i mieszkaniem dla 8-9 osób w centrum miasta. W ogrodzie wiata biesiadna z grilem i parking.

  Od 15 PLN za dzień

 5. Mieszkanie 3-pokojowe dla 6 osób w bloku. Położone jest w centrum miasta, w sąsiedztwie parku miejskiego i szpitala. Łazienka, VC, kuchnia /lodówka, naczynia/

  Od 15 PLN za dzień

 6. Agroturystyka Ziębowe Wzgórze zapewnia nie tylko noclegi o wysokim standardzie (nowocześnie wyposażone pokoje, łazienki i kuchnię), ale także możliwość

  Od 35 PLN za dzień

Dolina Nysy Kłodzkiej

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Dolinie Nysy Kłodzkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet