Noclegi w Dolinie Nysy Kłodzkiej

Reklama

Domki Letniskowe Marlin

Miejscowość: Rewal

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Dolina Nysy Kłodzkiej

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Dolinie Nysy Kłodzkiej

Lista obiektów noclegowych

  1. Sprawdzone przez eholiday.pl

    Agroturystyka Ziębowe Wzgórze zapewnia noclegi o wysokim standardzie, wiele miejsc parkingowych oraz wypoczynek na dużej zadbadnej działce z ogrodem i grilem.

    Od 35 PLN za dzień

  2. Hotel stylowy, klimatyczny, w centrum miasta. MAGICZNE MIEJSCE !!! Zapraszamy :)

    Hotel Court Park Nysa - komfortowe pokoje i apartamenty w zabytkowym zespole Dworu Biskupów Wrocławskich w Nysie z przepięknym dziedzińcem i zespołem parkowym.

    Od 180 PLN za dzień

Dolina Nysy Kłodzkiej

Pokoje gościnne od 1 do 13 z 13 w Dolinie Nysy Kłodzkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet