Akademiki w Polsce

Znaleziono obiektów:44 w tym obiektów z rezerwacją online: 6

Akademik w Polsce

Akademiki od 1 do 20 z 44 w Polsce

Lista obiektów noclegowych

 1. WEEKEND DLA STUDENTÓW*** 507...zobacz telefon*********** ********POKÓJ Z ŁAZIENKĄ********* 4os. 135 zł

  Pokoje gościnne znajdują się w budynku czterokondygnacyjnym. W każdym pokoju znajdują się pojedyncze łóżka, łazienki. Do dyspozycji gości kuchnie i parking.
 2. Położony w samym centrum Poznania Art Hostel oferuje 106 miejsc noclegowych, dostosowanych do budżetu zarówno studentów, grup, firm jak i gości indywidualnych.
 3. Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze zaprasza do Domu Studenta, który znajduje się na terenie Campusu w zacisznym, otoczonym zielenią miejscu.
 4. Tani nocleg w Olsztynie! Tym co nas wyróżnia jest doskonała lokalizacja i przystępne ceny.
 5. Pokoje są 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe. Duży parking dla gości gratis. Wi-Fi, TV w każdym pokoju. Do centrum 15 min. Atrakcyjne ceny przy dłuższych pobytach.
 6. Sprawdzone przez eholiday.pl

 7. “Student-House Kazimierzowska” znajduje się w dzielnicy Mokotów, leżącej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Warszawy
 8. Dom sonata * Położony jest w kampusie Akademii Muzycznej400m od Starego Miasta * 400m od Filharmonii Bałtyckiej * 2 km od dworca Gdańsk Główny * 12 km od
 9. Obiekt przeznaczony dla studentów jako stancja - akademik ale w okresach wakacyjnych udostępnia pokoje innym osobom. Dogodna lokalizacja przy głównej drodze A1
 10. Komfortowo wyposażone pokoje w zabytkowym budynku Akademii Muzycznej w Krakowie, na krakowskim Kazimierzu.
 11. Studencki Dom Marynarza "KORAB" przy Akademii Morskiej w Szczecinie oferuje Państwu 10 miejsc noclegowych w pokojach gościnnych jedno i dwuosobowych.
 12. Atrakcyjny, prywatny akademik! Bardzo wygodne pokoje 1- i 2-osobowe. Wyżywienie w cenie!
 13. Dostępne są pokoje 1, 2 i 3-osobowe z możliwością dostawienia łóżek wyposażone w sprzęt niezbędny do nauki i wypoczynku.
 14. Studencki Dom Marynarza Pasat oferuje państwu 70 miejsc noclegowych w pokojach gościnnych jedno, dwu i trzyosobowych. Pokoje pogrupowane są w tzw. boksy.

Akademik w Polsce

Akademiki od 1 do 20 z 44 w Polsce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet