Wetlina

Reklama

Domki Bursztynki

Miejscowość: Sarbinowo

Nowe domki blisko morza. Zapraszamy!

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Wetlina

Wetlina jest jedną z głównych bieszczadzkich baz turystycznych. Wokół niej wytyczono wiele tras pieszych prowadzących na bieszczadzkie połoniny oraz ok. 20 km narciarskich tras biegowych, czekających zimą na turystów. Jest zatem idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku. Jako baza wypadowa w góry, jest najlepszym punktem w Bieszczadach. Co roku we wsi odbywają się liczne koncerty i imprezy kulturalne, np. Festiwal Sztuk Różnych "Bieszczadzkie Anioły", Festiwal "Jazz w Starym Siole" oraz festiwal muzyki reggae. W Wetlinie znajduje się również najgrubszy w Polsce jesion wyniosły, który ma 31 m wysokości i 615 cm obwodu. Ponadto warto zobaczyć malowniczy wodospad, zwany kaskadą lub Siklawą Ostrowskich. Wetlina oferuje wiele miejsc noclegowych z widokiem na góry. Można zdecydować się na wynajęcie pokoju lub całego domku. W sezonie turystycznym Wetlina jest wręcz oblegana przez turystów, dlatego warto wcześniej zarezerwować sobie nocleg. W miejscowości oraz najbliższej okolicy znajduje się także wiele lokali gastronomicznych, serwujących dania kuchni regionalnej.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet