Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Wejherowo

Reklama

Woźniak Spa & Residence

Miejscowość: Karpacz

Promocja „Marzec 2019" ceny już od 99 zł / 1 os. - BASEN SAUNY W CENIE POBYTU. 100m do Centrum.

Cena od: 150PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Leśniczówka "Wieżyca"

  agroturystyka
  Rybaki

  40 PLN/os.

  FERIE 2019 w WIEŻYCY obok stoku narciarskiego ! Zapraszamy mamy ostatnie wolne pokoje

   

Wejherowo

Wejherowo to niezwykle malownicze i ciekawe historycznie miasto, uznawane za stolicę Kaszub i stanowiące element Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Obfituje ono w liczne zabytki i trakcje, które zachęcają turystów do przybycia i wypoczynku w tym miejscu. Uroku miejscowości dodaje przepływająca przez nią rzeka Reda. Wejherowo jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników kolarstwa i nordic walkingu, bowiem przebiega tędy wiele szlaków rowerowych o różnym poziomie trudności i specjalne trasy piesze.
W mieście znajduje się również bardzo dużo zabytków, wartych uwagi każdego turysty. Przede wszystkim warto zobaczyć otoczony pięknym parkiem miejskim neogotycki pałac, którego burzliwa historia sięga XVIII wieku. Aktualnie mieści się tutaj siedziba Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej. Przy klimatycznym Rynku wzniesiono natomiast Ratusz (1650 r.), gdzie dla zwiedzających udostępniona jest Sala Tradycji i Historii. Ciekawym obiektem jest także Kolegiata św. Trójcy, kryjąca w swoim wnętrzu liczne zabytki.

fot. Marek Slusarczyk (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet