Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Ustronie Morskie

Reklama

Pokoje Gościnne Wierszyki

Miejscowość: Zakopane

WOLNE POKOJE! Doskonała lokalizacja, zarówno do centrum miasta jak i na szlaki turystyczne.

Cena od: 40PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Villa Atrium

  willa
  Grzybowo

  30 PLN/os.

  APARTAMENTY 3 POKOJOWE, POKOJE 2-OSOBOWE Z ANEKSEM KUCHENNYM, BASEN Z PODGRZEWANĄ WODĄ

   

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie jest jedną z typowych miejscowości polskiego wybrzeża, co nie oznacza, że nie warto się tutaj wybrać. Magnesem jest piękna plaża. Do XIX w. była to malutka osada rybacka. Jeszcze w średniowieczu należała do kapituły kamieńskiej, potem do miasta Kołobrzeg. Dopiero napływ turystów zmienił oblicze wsi, która co roku przyjmuje tysiące wczasowiczów.

W samej miejscowości zachowały się eklektyczne wille z przełomu XIX i XX w. Dominują tu jednak duże ośrodki wypoczynkowe, z których prawie każdy posiada korty tenisowe, boiska do gier zespołowych czy kręgielnie. Malowniczość piaszczystej plaży dodatkowo urozmaica skalisty klif. Na południe od drogi prowadzącej do Koszalina, tuż za Podczelem, w tzw. Lesie Kołobrzeskim, rosną dwa niezwykłe dęby. "Bolesław" to najstarszy dąb w Polsce. Jego wysokość wynosi 30 m, a średnica korony osiąga 18 m. Imię otrzymał w 2000 r. na cześć Bolesława Chrobrego. "Warcisław" to drzewo nieco młodsze - ma "zaledwie" 640 lat. Mierzy w obwodzie 720 cm, jest wysoki na 37 m. Do dębów można dotrzeć, idąc lub jadąc na rowerze wzdłuż niebieskiego szlaku, prowadzącego do Kołobrzegu.

W sezonie koncerty, występy kabaretowe, przedstawienia odbywają się w amfiteatrze, na placu przy ośrodku zdrowia, na stadionie oraz na plaży. Wystawy mają miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury (Galerii Nadbrzeżnej), ul. Nadbrzeżna 20. W tym samym budynku działa również kino "Pegaz". Konno pojeździć można w Ośrodku Jeździeckim "Erania", Malechowo 4, oraz Klubie Jeździeckim "Astra", ul. B. Chrobrego 68. Niedawno przy ul Osiedlowej 2 otwarto siłownię. Basen otwarty znajduje się w Ośrodku Wypoczynkowo-Kolonijnym "Zuzanna", ul. Rolna 27, a kryty - w hotelu "Erania", Malechowo 4. Na ul. Polnej, za kampingiem "Ognik", w sezonie działa pole paintballu.

Na ul. Osiedlowej 16 w sezonie czynna jest kawiarenka internetowa, czynna w zależności od potrzeb turystów. Pamiątki można kupić na licznych stoiskach wzdłuż głównych ulic Ustronia. W miejscowości jest kilka sklepów otwartych do późnych godzin wieczornych. W okresie letnim jedzenie można też kupić na straganach przy ulicy oraz w słynnych nadmorskich namiotach-kiermaszach.

źródło: Wydawnictwo Bezdroża

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet