Uniejów

Uniejów

Uniejów to niewielka miejscowość o charakterze turystycznym i uzdrowiskowym. Posiada interesującą historię i jest bogate w zabytki, które warto poznać. Uniejów słynie z uzdrowiskowego kompleksu Termy Uniejów. Znajdują się w nim baseny lecznicze, obiekty gastronomiczne a także kasztel rycerski. Raz w roku w Uniejowie ma miejsce jarmark średniowieczny oraz turniej rycerski, który stanowi niezwykle widowiskowe wydarzenie. Na terenie miasta znajduje się również Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich z przepięknym parkiem, kolegiata z XIV wieku oraz XIX-wieczny dworek. Dla najmłodszych doskonałą rozrywkę stanowią Zoo Safari oraz Aquapark z wieloma atrakcjami i walorami zdrowotnymi. Uniejów zapewnia szeroką gamę noclegów zarówno w prywatnych pokojach gościnnych, jak i komfortowych hotelach. Znajduje się tutaj również pensjonat uzdrowiskowy. Liczne restauracje oferują dania kuchni staropolskiej oraz śródziemnomorskiej. Miasto oraz jego okolice obfitują w ciekawe atrakcje turystyczne. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet