Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Szaflary

Reklama

Domy Drewniane "Tomasz"

Miejscowość: Jarosławiec

Zarezerwuj już teraz na sezon 2019! Darmowe WIFI. Domki do 8 osób. Zadzwoń 666-363-696

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Pensjonat "Zbójecki Dwór"

  pensjonat
  Bukowina Tatrzańska

  90 PLN/os.

  Promocja! Ostatnie pokoje od 2-26.01 w cenie 130 zł/osobę za nocleg ze śniadaniem (z wyj. 17-20.01)

   

Szaflary

Szaflary to niewielka, aczkolwiek malownicza wieś. Główną atrakcją miejscowości jest Rezerwat Relaksu "Gorący Potok", który oferuje swoim gościom baseny z surową wodą siarkową, strefę wellness z kąpielami borowinowymi, saunami, parną chatą i jacuzzi oraz kompleks rekreacyjny dla dzieci. Na terenie rezerwatu mieści się również park linowy oraz plac zabaw dla najmłodszych. Przestrzeń obiektu jest niesamowicie klimatyczna, znajdują się tutaj także liczne plaże piaszczyste i trawiaste. Jest to idealne miejsce na aktywny wypoczynek i relaks. Będąc w Szaflarach, warto zapoznać się z tutejszymi zabytkami. Po lewej stronie Białego Dunajca znajduje się tzw. Koci Zamek – średniowieczne grodzisko z przełomu XIII i XIV wieku. Ogromne wrażenie robi też teren Zespołu Podworskiego, na który składają się mur kamienny, bramka, budynek kuchni dworskiej i fundamenty. Na szczególną uwagę zasługuje także odnowiony kościół pw. św. Andrzeja Apostoła, który wybudowany został około XIV wieku. W bocznym ołtarzu kościoła mieści się prawdziwy zabytek średniowiecznej sakralnej sztuki sądeckiej – figura Matki Boskiej Szaflarzańskiej. 

fot. Rynek i kościół w Szaflarach (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet