Świeradów-Zdrój

Reklama

Gościniec Słoneczny

Miejscowość: Zielona Góra

Gościniec położony w świetnej lokalizacji. Piękny ogród. Zapraszamy serdecznie! Wolne pokoje!!

Cena od: 72PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Dom Gościnny U Barbary

  kwatera prywatna
  Wojcieszów

  40 PLN/os.

  Lato w ciszy i spokoju, ceny już od 35zł/os dla firm, 40zł/os dla klientów indywidualnych!

   

Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój to miasto uzdrowiskowe z pięknymi widokami i ciekawą rzeźbą terenu. Jest idealnym miejscem wypoczynku zarówno dla rodzin, jak i turystów lubiących aktywnie spędzać czas. Mieści się tutaj wiele basenów i kortów tenisowych. Można skorzystać również z nauki jazdy konnej. Cały rok działa kolej gondolowa, która wiedzie na Stóg Izerski, skąd można podziwiać piękne widoki. Na szczycie znajduje się również plac zabaw dla dzieci. Zimą prężnie działają tory saneczkowe i wyciągi narciarskie. Odwiedzając Świeradów-Zdrój, warto zobaczyć Łazienki Leopolda i zabytkowe chaty sudeckie pochodzące z XIX wieku. W miejscowości odbywają się również liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe. Turyści mogą skorzystać z szerokiej oferty noclegów i wybrać kwatery z malowniczymi widokami na góry i lasy. Niewielka odległość od Czech gwarantuje łatwy i szybki dostęp do atrakcji oferowanych po drugiej stronie granicy. Wiele obiektów noclegowych znajduje się w miejscach ułatwiających dojazd do miast niemieckich. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet