Świdnica

Reklama

Collins Holiday

Miejscowość: Sianożęty

Niezapomniane WAKACJE zaledwie 10m od morza! Wodny plac zabaw,KIDS CLUB, komfortowe nowe domki!

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Maciejówka

  dom do wynajęcia
  Sulistrowiczki

  27 PLN/os.

  Zapraszamy na weekendy, wieczory kawalerskie ferie, pobyty, karnawał. Dom dla 10 osób. Atrakcje!

   

Świdnica

Świdnica to piękne miasto malowniczo położone nad rzeka Bystrzycą. W mieście na pierwszy plan wysuwa się wyjątkowa Starówka z nietypowym Rynkiem i licznymi zabytkami. Na szczególną uwagę zasługuje ewangelicko-augsburski Kościół Pokoju z 1657 roku, który wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W niedalekim sąsiedztwie, w 1905 roku wzniesiono neoromańsko-bizantyjską cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy. Ponadto warto zobaczyć katedrę św. Stanisława i Wacława oraz Muzeum Dawnego Kupiectwa zlokalizowane w Ratuszu na Rynku. Na samym Rynku natomiast znajdują się cztery zabytkowe fontanny. Świdnica to również idealne miejsce dla miłośników wypoczynku na łonie natury – mieści się tutaj 9 parków zieleni z bardzo licznymi pomnikami przyrody. Miasto stanowi świetną bazę wypadową dla wycieczek na zabytkowe zamki m.in.: w Książu czy Zagórzu Śląskim oraz w pobliskie góry. Na szczególną uwagę zasługuje Góra Ślęża – szczyt należący do Korony Gór Polski oraz Korony Sudetów. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet