Stronie Śląskie

Reklama

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Stronie Śląskie

Stronie Śląskie to malownicza miejscowość, która dzięki swojemu dużemu (największemu w Polsce) zalesieniu posiada unikatową faunę i florę. Jej położenie w dolinach rzek Biała Lądecka, Morawka i Sienna Woda oraz widok na Góry Złote, Góry Bielskie, Masyw Śnieżnika i Krowiarka gwarantują piękne, urokliwe krajobrazy. W Stroniu Śląskim znajduje się wiele zabytków. Na szczególną uwagę zasługuje górujący nad miastem, gotycki Kościół Matki Boskiej Królowej Polski, który w swoim wnętrzu kryje barokowe i neobarokowe dzieła sakralne. Warto zobaczyć również neogotycki, poewangelicki kościół pw. Zmartwychwstania Pańskiego z 1915 roku. Miasto przygotowało dla turystów wiele atrakcji. Na letni wypoczynek zaprasza piękny zalew Stara Morawa z kąpieliskiem miejskim i plażą. Przez Sudety Wschodnie biegnie wiele szlaków turystycznych idealnych na długie spacery oraz rowerowe wycieczki. Obowiązkowym punktem jest również podziemna trasa turystyczna w dawnej kopalni uranu. W pobliskim Kletnie zlokalizowana jest natomiast Jaskinia Niedźwiedzia, która stanowi atrakcyjny rezerwat przyrody. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet