Sosnowiec

Reklama

Domki Letniskowe Marlin

Miejscowość: Rewal

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Ośrodek Wypoczynkowy Laguna

  ośrodek wypoczynkowy
  Nowe Chechło

  33 PLN/os.

  Parking, Wifi, Grill, Miejsce na ognisko, Plac zabaw ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁY WYPOCZYNEK NAD ZALEWEM

   

Sosnowiec

Sosnowiec to bardzo interesujące miasto, w którym pełno jest zabytków i ciekawych obiektów. Jest więc idealnym miejscem dla wszystkich, którzy lubią zwiedzać. Na szczególną uwagę zasługuje średniowieczny Zamek Siedleckich z XV wieku, gdzie mieści się Sosnowieckie Centrum Sztuki. W Nowym Pałacu Schöna aktualnie znajduje się Sąd Rejonowy, jednak jest to ważny zabytek wybudowany w stylu eklektycznym. Muzeum Miejskie ma swoją siedzibę w drugim pałacu Schöna – neobarokowej budowli z XIX wieku. Pałac otoczony jest malowniczym ogrodem. Za najpiękniejsze miejsce w Sosnowcu uważany jest Pałac Dietla również otoczony rozległym parkiem. Będąc w Sosnowcu, warto wybrać się do Egzotarium, gdzie znajdziemy egzotyczne rośliny i zwierzęta. Mieści się ono na terenie Parku Kresowego im. Leona Kruczkowskiego. Dla miłośników aktywnego wypoczynku miasto oferuje najwyższą w Polsce ściankę wspinaczkową, liczne szlaki piesze oraz trasy rowerowe. 

fot. Pałac Schöna w centrum (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet