Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Sopot

Reklama

Collins Holiday

Miejscowość: Sianożęty

Niezapomniane WAKACJE zaledwie 10m od morza! Wodny plac zabaw,KIDS CLUB, komfortowe nowe domki!

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Dom Wczasowy Danusia

  ośrodek wypoczynkowy
  Jastrzębia Góra

  40 PLN/os.

  Wczasy Rodzinne * Lato 2019 - Teraz Taniej *Blisko Morza *Atrakcje dla Dzieci i Dorosłych* f-ra VAT

   

Sopot

Sopot to jedna z trzech miejscowości należących do nadmorskiego Trójmiasta. Miasto słynie z organizowanego od 1961 roku w Operze Leśnej festiwalu piosenki Sopot Festiwal oraz najdłuższego w Europie molo. Na wczasowiczów czeka wiele miejsc noclegowych oraz punktów gastronomicznych oferujących dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Obowiązkowym punktem każdego turysty jest Kolorowy „Monciak”, czyli gwarna ulica łącząca molo z Operą Leśną. Znajduje się tutaj wiele klimatycznych kawiarenek, sklepików, rozkwita życie artystyczne. Warto zwrócić uwagę na zlokalizowany w tym miejscu Krzywy Domek. Sopot gwarantuje przyjezdnym wiele rozrywek. Aquapark Sopot to idealne miejsce na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Na terenie Zakładu Balneologicznego znajduje się Wojewódzki Zespół Reumatologiczny, w którym można skorzystać z kąpieli solankowych, hydroterapii, krioterapii i wielu innych. Ciekawymi obiektami są również wczesnośredniowieczne grodzisko, ośrodek jeździecki Hipodrom oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet