Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Skorzęcin

Skorzęcin

Skorzęcin to malownicza wieś z największym w okolicy ośrodkiem sportowo-wypoczynkowym. Turyści przybywają tu przez cały rok, aby cieszyć się czystym powietrzem i pięknymi widokami. Skorzęcin oferuje bardzo wiele atrakcji zarówno dla osób chcących odpocząć w ciszy i spokoju, jak i dla aktywnych fizycznie. Otaczające miejscowość lasy to idealne miejsce na piesze i rowerowe wycieczki. Turyści mogą także wędkować lub skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego. Na terenie Skorzęcina znajduje się zabytkowy dworek, a w najbliższej okolicy Park Dinozaurów oraz Skansen Miniatur. Place zabaw, wesołe miasteczko, korty i boiska sportowe to raj nie tylko dla najmłodszych. Na bardziej rozrywkowych turystów czekają kluby i dyskoteki, które gwarantują dobrą zabawę w rytm muzyki. Skorzęcin posiada świetnie rozbudowaną bazę noclegową. Goście mogą wybierać pomiędzy hotelami i pensjonatami lub wynająć miejsce na polu namiotowym. Liczne punkty gastronomiczne zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. 

fot. Skorzecin.pl

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet