Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Sienna

Sienna

Sienna to niewielka wieś oferująca turystom jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Jego nazwa - Czarna Góra, wzięła się od nazwy szczytu, na którym się znajduje. Kompleks ten istnieje od 1996 roku i udostępnia gościom aż 13 tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Ośrodek wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe i system sztucznego naśnieżania. Na miejscu znajduje się szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz trasa do jazdy na sankach. Zarówno dorośli jak i dzieci będą się tu świetnie bawić. Sienna jest odwiedzana przez turystów nie tylko zimą, ale również latem. W okresie wakacyjnym można wybrać się na pieszą lub rowerową wycieczkę po okolicznych szlakach turystycznych. Ciekawą propozycją jest najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna. Siedząc w dwuosobowych wagonikach, turyści pokonują trasę prowadzącą przez 3 pętle, liczne zakręty oraz wiadukt o wysokości 8 metrów, który przebiega nad potokiem. We wsi można podziwiać także zabytkowy kościół filialny pw. św. Michała Archanioła z XVIII wieku.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet