Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Sarbinowo

Reklama

U Kowola

Miejscowość: Bańska Niżna

Sauna Jacuzzi tel. 691 311 234

Cena od: 600PLN całość

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Sarbinowo

Sarbinowo to niewielka miejscowość o charakterze letniskowym. Stanowi idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. W miejscowości znajduje się wiele niezwykle tanich miejsc noclegowych i obiektów gastronomicznych. Wzdłuż plaży wybudowano kilometrowy mur, który miał zapobiegać podmywaniu brzegów, i który aktualnie pełni funkcję deptaka idealnego na długie spacery. Najważniejszym punktem Sarbinowa jest neogotycki kościół ze strzelistą wieżą, w którym turyści mogą podziwiać piękne witraże. Warto również zwrócić uwagę na dziewiętnastowieczną chałupę szachulcową. Miłośnikom rowerowych wycieczek miejscowość zapewnia wiele tras rowerowych, m.in.: do Gąsek, Chłopów i Mielna. W niedalekim sąsiedztwie Sarbinowa również znajduje się wiele atrakcji, z których najciekawszymi są: Ogrody Hortulus w Dobrzycy, przystań rybacka w Unieściu oraz Kościół Przemienienia Pańskiego i poniemieckie bunkry w Mielnie. 

fot. Plaża w Sarbinowie (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet