Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Rewal

Reklama

Advertisement

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Domki z Bali-NawaraPARK

  kemping
  Pobierowo

  30 PLN/os.

  MAJ, CZERWIEC 2019 - RABAT -50% taniej. WCZEŚNIEJ REZERWUJESZ - taniej wynajmujesz! Tel. 501 200 200

   

Rewal

Rewal to przepiękna nadmorska miejscowość wypoczynkowa i kąpielisko morskie. W tym nastawionym na turystykę kurorcie wyróżnia się niska zabudowa, która czyni miejscowość rozpoznawalną. Znajduje się tu też mała baza rybacka.

W centralnej części stoi niewielki współczesny kościółek katolicki stylizowany na łódkę. Miejscowość z roku na rok się rozwija - wybudowano tu nowoczesną halę sportową i siłownię. Planowana jest budowa kortów tenisowych i odnowy biologicznej.

Historycznie ziemie te zamieszkiwali niegdyś Wandalowie, potem Wendowie. W czasach napoleońskich przebywały tu jego oddziały. W 1896 roku otwarto tu kolej wąskotorową, dzięki czemu zaczęła się tu rozwijać turystyka.
W Rewalu znajduje się placówka Straży Granicznej, która m.in. obsługuje morskie przejścia graniczne w Dziwnowie oraz Mrzeżynie.

źródło: Wydawnictwo Bezdroża

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet