Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Rewal

Reklama

Advertisement

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Domki z Bali-NawaraPARK

  kemping
  Pobierowo

  30 PLN/os.

  MAJ, CZERWIEC 2019 - RABAT -50% taniej. WCZEŚNIEJ REZERWUJESZ - taniej wynajmujesz! Tel. 501 200 200

   

Rewal

Rewal to malownicza wieś wypoczynkowa z letnim kąpieliskiem i przystanią morską. Przez miejscowość przebiega czerwony Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego. Szeroka baza noclegowa i gastronomiczna sprawia, że nawet najbardziej wybredny turysta znajdzie idealne dla siebie miejsce. Będąc w Rewalu, koniecznie należy udać się do Bajkowej Chaty. Prezentuje ona przepiękne wystawy, sceny z bajek i wiele innych atrakcji. Jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Warto również wybrać się na spacer Aleją Zakochanych, która prowadzi do tarasu widokowego i Aleją Róż, wzdłuż której rośnie aż 150 odmian tych kwiatów. W Amfiteatrze odbywa się wiele kulturalnych imprez i koncertów. Największą atrakcją turystyczną Rewala jest Park Wieloryba Giganci z Oceanów, którego głównym punktem jest płetwal błękitny o długości 35 metrów. Znajdziemy tam również około 100 modeli ryb i ssaków morskich w oryginalnych rozmiarach. Park organizuje wiele edukacyjnych zabaw dla dzieci. 

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet