Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Radków

Reklama

Pokoje Gościnne Wierszyki

Miejscowość: Zakopane

WOLNE POKOJE! Doskonała lokalizacja, zarówno do centrum miasta jak i na szlaki turystyczne.

Cena od: 40PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

  • Domek "Dzika Stokrotka"

    dom do wynajęcia
    Idzików

    Ferie zimowe! Wolny górski domek z kominkiem w terminie 2-9 luty, oraz od 16 lutego. ZAPRASZAMY !

     

Radków

Radków to malownicza miejscowość, która przede wszystkim stanowi świetną bazę wypadową dla wycieczek do Parku Narodowego Gór Stołowych. Dla swoich turystów oferuje także wiele innych atrakcji. Jedną z nich jest Zalew Radkowski ze źródlaną wodą, gdzie działa ośrodek wypoczynkowy oraz kąpielisko. Miejscowość leży u podnóża Szczelińców, dlatego warto udać się na Szczeliniec Wielki, skąd rozpościera się przepiękny widok na całą Kotlinę Kłodzką. Ciekawymi obiektami są również Radkowskie Skały – piaskowe ściany skalne o wysokości nawet 100 metrów. Na szczególną uwagę zasługuje radkowski rynek z czternastowiecznym, renesansowym ratuszem oraz licznymi zabytkowymi kamieniczkami. Warto zobaczyć także średniowieczny kościół św. Doroty, który kryje w sobie okazały, barokowy ołtarz. Za zgodą właściciela można zwiedzić Zamek Kapitanowo – średniowieczną budowlę, która nie zachowała się w całości. Radków to świetne miejsca dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek, ponieważ przez miejscowość przebiega wiele szlaków turystycznych o różnych poziomach trudności. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet