Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Radków

Radków

Radków to malownicza miejscowość, która przede wszystkim stanowi świetną bazę wypadową dla wycieczek do Parku Narodowego Gór Stołowych. Dla swoich turystów oferuje także wiele innych atrakcji. Jedną z nich jest Zalew Radkowski ze źródlaną wodą, gdzie działa ośrodek wypoczynkowy oraz kąpielisko. Miejscowość leży u podnóża Szczelińców, dlatego warto udać się na Szczeliniec Wielki, skąd rozpościera się przepiękny widok na całą Kotlinę Kłodzką. Ciekawymi obiektami są również Radkowskie Skały – piaskowe ściany skalne o wysokości nawet 100 metrów. Na szczególną uwagę zasługuje radkowski rynek z czternastowiecznym, renesansowym ratuszem oraz licznymi zabytkowymi kamieniczkami. Warto zobaczyć także średniowieczny kościół św. Doroty, który kryje w sobie okazały, barokowy ołtarz. Za zgodą właściciela można zwiedzić Zamek Kapitanowo – średniowieczną budowlę, która nie zachowała się w całości. Radków to świetne miejsca dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek, ponieważ przez miejscowość przebiega wiele szlaków turystycznych o różnych poziomach trudności. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet