Piotrków Trybunalski

Reklama

Zającówka

Miejscowość: Szklarska Poręba

Cena od: 60PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski to niezwykle malownicze, historyczne miasto położone nad jeziorem Bugaj. Dało to możliwość do otworzenia tutaj miejskiej plaży i kąpieliska letniego. W mieście znajduje się również wiele zabytków, z których najważniejsze jest Stare Miasto z zachowanym w niektórych miejscach średniowiecznym układem przestrzennym, klasycystycznymi kamienicami i pręgierzem. Warto zobaczyć także szesnastowieczny Zamek Królewski, w którym aktualnie mieści się siedziba Muzeum oraz mury miejskie zachowane z XIV i XV wieku. W dawnej żydowskiej części miasta stoi Wielka Synagoga, obecnie biblioteka. Nie sposób pominąć stojącej obok Małej Synagogi. Będąc w Piotrkowie Trybunalskim, trzeba odwiedzić zabytkową cerkiew Wszystkich Świętych oraz kościół Jezuitów z cudownym obrazem Matki Boskiej Trybunalskiej. Najstarszym kościołem w mieście jest natomiast kościół farny św. Jakuba – gotycka budowla, której historia sięga XII wieku. Piotrków Trybunalski to idealne miejsce dla wszystkich miłośników historii i aktywnego wypoczynku. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet