Oświęcim

Reklama

Domki Letniskowe Marlin

Miejscowość: Rewal

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Apartament Caffe Latte

  apartament
  Wisła

  80 PLN/os.

  Komfortowy, wygodny i w pełni wyposażony apartament z przepięknym widokiem na góry! Wolne miejsca!

   

Oświęcim

Oświęcim to miejscowość znana na całym świecie z istniejącego na jej terenie Muzeum Auschwitz-Birkenau. Muzeum to unaocznia tragedię, jaka miała miejsce w czasach II Wojny Światowej. Kompleks obozów wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO i co roku przyciąga około półtora miliona turystów. Jednak w Oświęcimiu znajduje się również wiele innych zabytków. Na szczególną uwagę zasługuje zabytkowa starówka z okazałym Ratuszem oraz dziewiętnastowiecznymi kamienicami. Ponadto warto zobaczyć zamek, którego historia sięga XII wieku, i który aktualnie mieści w sobie Muzeum Zamek w Oświęcimiu. Dla zwiedzających udostępniona jest również trzynastowieczna wieża stanowiąca doskonały punkt widokowy na Oświęcim i okolice. Będąc w mieście nie można pominąć Synagogi i Muzeum Żydowskiego – symbolu wielkiej wspólnoty żydowskiej. Historia kościoła parafialnego sięga XII wieku, jednak jego obecny kształt pochodzi z wieku XVI, a w środku znajduje się wiele zabytków godnych uwagi każdego przyjezdnego. 

fot. Zamek w Oświęcimiu (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet