Opole

Opole

Opole oferuje przyjezdnym wiele interesujących miejsc z możliwością noclegów, atrakcji turystycznych, miejsc gastronomicznych oraz ciekawych miejskich wydarzeń kulturalnych. W sezonie zakwaterowanie można znaleźć w licznych hotelach, pensjonatach, hostelach, a nawet kwaterach prywatnych. Atrakcje turystyczne czekające na przyjezdnych w Opolu to m.in. Opolska Wenecja (kanał Młynówka) oraz liczne zabytki takie, jak Katedra, Ratusz, Amfiteatr, w którym co roku odbywa się słynny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, Skwer Artystów z rzeźbami słynnych Polaków, Kiosk Muzyczny, w którym można posłuchać utworów artystów Festiwalu Polskiej Piosenki, mających swoje gwiazdy na pobliskiej Alei Gwiazd. Ponadto warto odwiedzić Wyspę Bolko - oazę ciszy i spokoju oraz okazały Ogród Zoologiczny. Każdego roku fani motoryzacji przyjeżdżają do Opola na wyścigi 1/4 mili w Porcie Lotniczym na trasie Opole-Kamień Śląski. Cykliczne imprezy kulturalne czynią z Opola ciekawy cel wycieczek w gronie rodziny lub znajomych.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet