Okuninka

Reklama

Collins Holiday

Miejscowość: Sianożęty

Niezapomniane WAKACJE zaledwie 10m od morza! Wodny plac zabaw,KIDS CLUB, komfortowe nowe domki!

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Okuninka

Okuninka to wieś letniskowa, która jest bogata w liczne ośrodki wypoczynkowe oraz jeziora, co stanowi idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, także ze względu na zaplecze turystyczne, jakie posiada oraz I klasę czystości Jeziora Białego. Okuninka i jej okolice oferują atrakcyjne miejsca z możliwością noclegu blisko jeziora, a także ciekawe atrakcje turystyczne i bogatą bazę noclegową z punktami gastronomicznymi. Okuninka oferuje wiele atrakcji takich jak, restauracje, kawiarnie, dyskoteki, wesołe miasteczko, wypożyczalnie sprzętu sportowego, rowerków kartingowych i kładów. Można także czynnie spędzać czas na boiskach do gier i zabaw. Jezioro Białe od strony południowej jest otoczone lasem, który należy do Sobiborskiego Parku Krajobrazowego. Nad jeziorem można podziwiać kaczki, perkozy, czaple siwe i łabędzie. Ogromne zaplecze turystyczne w postaci szeroko rozwiniętej bazy noclegowej z wieloma punktami gastronomicznymi, co roku przyciąga tłumy turystów. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet