Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Murzasichle

Murzasichle

Murzasichle to podhalańska miejscowość letniskowo-wypoczynkowa, którą cechuje kameralny klimat. Dzięki temu, stanowi ona idealny cel rodzinnych wycieczek oraz co roku przyciąga osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek na łonie natury, pełen wrażeń i dobrej zabawy. Murzasichle oferuje takie atrakcje turystyczne jak kuligi z pochodniami, imprezy w plenerze, skutery, jazdę na nartach oraz naukę jazdy na snowboardzie. Miłośnicy dawnej architektury także znajdą w Murzasichlu wiele ciekawych miejsc m.in. Kościół pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny. W czasie wakacji oraz ważniejszych świąt odprawiane są w nim msze z muzyką i śpiewem góralskim. Murzasichle oferuje wiele interesujących miejsc z możliwością noclegu i z widokiem na piękną panoramę Tatr oraz wiele atrakcji turystycznych pozwalających przyjezdnych zregenerować się i wypocząć. Niektóre ośrodki wypoczynkowe dysponują dodatkowymi atrakcjami, takimi jak siłownia, bilard czy duża trampolina.

fot. Lato w Bajkowej Chacie (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet