Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Międzywodzie

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Domki z Bali-NawaraPARK

  kemping
  Pobierowo

  30 PLN/os.

  MAJ, CZERWIEC 2019 - RABAT -50% taniej. WCZEŚNIEJ REZERWUJESZ - taniej wynajmujesz! Tel. 501 200 200

   

Międzywodzie

Międzywodzie to sympatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w cieniu lasów, tuż przy drodze 102, 9 km od Kamienia Pomorskiego. Znajduje się tu kilka ośrodków rehabilitacyjnych, przede wszystkim dla dzieci ze schorzeniami narządów ruchu, dlatego wszystkie zejścia plażowe zbudowane zostały specjalnie z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych. Jako jedyne w Polsce spełniają wszystkie normy obowiązujące przy budowie tego typu obiektów, które wyznaczyła Unia Europejska.

Miedzywodzie jest miejscowością o kameralnym charakterze. Położona między Bałtykiem i Zalewem Kamieńskim. Rzadko odwiedzana przez turystów ponieważ największym zainteresowaniem na wyspie Wolin cieszą się Międzyzdroje.
W miejscowości nie ma ciekawej propozycji noclegów. Tanie i czyste schroniska działają tylko sezonowo. Poza sezonem jest się zdanym na dużo droższe hotele i pensjonaty. Do Międzywodzia przyjeżdża się przede wszystkim na kwatery prywatne lub do niewielkich pensjonatów, często o zbliżonym standardzie i cenach. Latem działa w Międzywodziu niewielkie kino. Smakosze będą mieć też do wyboru szereg miejsc gdzie mogą skosztować lokalnej kuchni. Wraz z otwarciem sezonu w miasteczku otwierają się też liczne kramy, kramiki i bazary, gdzie można kupić, ubrania i akcesoria plażowe.

Plaża w miejscowości jest dosyć długa. Musimy jednak pamiętać, że jest ograniczona ujściem Dziwny. Na drodze z Dziwnowa do Międzywodzia znajduje się most zwodzony, który jest podnoszony kilkanaście razy na dobę.

Przez Międzywodzie wiedzie droga przelotowa, która na tym odcinku nazywa się Armii Krajowej.

źródło: Wydawnictwo Bezdroża

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet