Kwidzyn

Kwidzyn

Kwidzyn to urokliwa miejscowość, która posiada interesującą historię, a co za tym idzie – obfituje w ciekawe zabytki. Choć miasto pochwalić się może bardzo ładną zabudową, na szczególną uwagę zasługuje piękny zespół katedralno-zamkowy, który pochodzi z pierwszej połowy XIV wieku. Wszystkie budynki zespołu wzniesione zostały w stylu gotyckim i leżą na Szlaku Zamków Gotyckich. Obiekt otoczony jest malowniczymi parkami idealnymi na długie spacery i wypoczynek na łonie natury. Uroku miejscowości dodają przepływająca przez nią rzeka Liwa oraz Wisła. Okoliczne jeziora z wyznaczonymi kąpieliskami stanowią świetną atrakcję turystyczną i pozwalają na uprawianie różnorodnych sportów wodnych. Jezioro Dzierzgoń ponadto stwarza świetne warunki do rozwoju wędkarstwa. Kwidzyn leży w samym sercu krainy zamków krzyżackich i stanowi świetną bazę wypadową dla wycieczek do Gniewu, Rogożna, a nawet Malborka czy Grudziądza.

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet