Krynica Morska

Reklama

Advertisement

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Krynica Morska

Krynica Morska to urokliwa nadmorska miejscowość z portem morskim, czterema przystaniami morskimi i letnim kąpieliskiem o długości 1950 m. Jej położenie między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym gwarantuje przepiękne krajobrazy. Baza noclegowa obejmuje pola biwakowe, kempingi, ośrodki wczasowe oraz hotele. Wspaniały punkt widokowy stanowi Wielbłądzi Grzbiet, czyli najwyższa wydma na Mierzei Wiślanej. Będąc na wczasach w Krynicy Morskiej, warto zobaczyć port morski, latarnię oraz Kościół pw. św. Piotra Apostoła i św. Franciszka. Na wczasowiczów czeka szkoła windsurfingu, która oferuje szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Świetną rozrywkę na świeżym powietrzu zapewnia również pole do minigolfa. Urlopując w rodzinnym gronie, należy wybrać się do lunaparku, które stanowi centrum rozrywki Krynicy Morskiej. W ofercie parku znajdują się karuzele, dmuchane obiekty dla najmłodszych, kolejka górska, pontony na wodzie, automaty do gier i wiele innych.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet