Kretowiny

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Kretowiny

Kretowiny to niewielka miejscowość, która oferuje turystom wiele atrakcji. Jest ona położona nad jeziorem Narie, posiadającym pierwszą klasę czystości wody. Dzięki temu stanowi raj dla wędkarzy. Mogą w nim złowić m.in. leszcza, okonia, szczupaka czy węgorza. Jezioro Narie to dość spory akwen, a wraz z kilkunastoma wyspami, zatoczkami i półwyspami zachęca turystów do żeglowania. Miłośnicy sportowej rywalizacji mogą wystartować w regatach o "Błękitną Wstęgę Jeziora Narie", organizowanych co roku pod koniec lipca. W miejscowości bez problemu można wypożyczyć sprzęt wodny oraz rowery. Znajduje się tu także szkoła windsurfingu. Kretowiny stanowią również świetną bazę do nurkowania. Na miejscu działa specjalny ośrodek, gdzie pod okiem doświadczonego instruktora można się nauczyć bezpiecznego i odpowiedzialnego nurkowania. W okresie letnim w Kretowinach odbywa się także wiele imprez rekreacyjnych (np. Dni Morąga) i sportowych, jak wspomniane wcześniej regaty, czy Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet