Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Kościelisko

Reklama

3W-Wicie

Miejscowość: Wicie

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Kościelisko

Kościelisko to duża wieś podhalańska o charakterze wypoczynkowym - ze względu na piękne okoliczności przyrody jest doskonałym miejscem na kameralny urlop, z dala od turystycznego zgiełku. Kościelisko oferuje przyjezdnym takie atrakcje turystyczne, jak przepiękna Dolina Kościeliska, uważana za najpiękniejszą z dolin w Tatrach Wschodnich oraz liczne przykłady doskonale zachowanej, unikatowej architektury takie jak Kaplica Matki Boskiej Gietrzwałdzkiej w Kirach. Turyści wędrujący Doliną Kościeliską mogą zatrzymać się w schronisku na Hali Ornak, będącym doskonałą bazą wypadową dla wielu szlaków. Na zwiedzających czekają także Basen Szymoszkowa, Parki Linowe Trollandia oraz Złota Grań. Warto odwiedzić także Muzeum Harcerskie oraz Muzeum Stylu Zakopiańskiego. Kościelisko oferuje wiele atrakcyjnych miejsc z możliwością noclegu z pięknym widokiem na góry oraz atrakcji turystycznych. Goście mogą zatrzymać się w jednym z licznych pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych czy karczm. 

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet