Konstancin-Jeziorna

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Cena od: 35PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna to malownicza miejscowość o charakterze uzdrowiskowym. Największą atrakcją jest tężnia solankowa zlokalizowana w parku zdrojowym, gdzie rozpylane są drobinki sprzyjające leczeniu chorób układu oddechowego. Oprócz tego znajduje się tam wiele zabytków. Są to przede wszystkim liczne wille i zespoły willowe, które można zobaczyć na terenie całej miejscowości. Warto zobaczyć też Papiernię Dolną i zabytkowy zespół Papierni Górnej, w którym obecnie mieści się centrum handlowe "Stara Papiernia". Inne ciekawe zabytki to neogotyckie kościoły, pierwszy pod wezwaniem Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i drugi Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Konstancin-Jeziorna to też miasto kultury. Odbywają się tam cykliczne imprezy, takie jak Festiwal "Tężnia Marzeń", Dni Konstancina i Piknik Retro, Festiwal Sportów Teatralnych "321impro" czy Festiwal Otwarte Ogrody. Warto odwiedzić także muzea, na przykład Muzeum Papiernictwa lub Dom Stefana Żeromskiego.

fot. wikipedia

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet