Kielce

Reklama

Willa Borowianka

Miejscowość: Zakopane

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Kielce

Piękne okoliczności przyrody oraz ciekawa specyfika miasta sprawiają, że Kielce są idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek lub weekendowy wypad z przyjaciółmi. Dla rozrywkowych turystów największą atrakcją będą liczne imprezy, np.: Festiwal Karaoke, coroczne Święto Kielc oraz inne muzyczne festiwale. Przyjezdni mogą skorzystać również z oferty kin i teatrów. Liczne szlaki piesze i rowerowe ucieszą wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Ponadto w Kielcach znajduje się aż pięć rezerwatów przyrody, a na teranie miasta mieści się większa część Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego. Na terenie dawnego kamieniołomu znajduje się 160-metrowa trasa podziemna. Warto odwiedzić również Pałac Biskupów Krakowskich oraz Muzeum Narodowe, które oferuje dużo zabytkowych artefaktów oraz dzieł sztuki. Dla wszystkich podróżujących w rodzinnym gronie obowiązkowym puntem jest Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno, gdzie znajduje się ogromny plac zabaw dla dzieci, park linowy i lunapark.  

fot. Ulica Sienkiewicza w Kielcach (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet