Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn Koźle

Kędzierzyn Koźle to miejscowość idealna dla miłośników zabytków, usytuowana pośród licznych terenów leśnych poprzecinanych ścieżkami rowerowymi i pieszymi szlakami. Malowniczy krajobraz miasto zawdzięcza Kanałowi Gliwickiemu, Kanałowi Kłodnickiemu, rzece Odrze oraz innym ciekom wodnym, które dodatkowo urozmaicają ciekawą faunę i florę. Jednymi z najbardziej urokliwych są śródleśne stawy Stampnica i Kozieławy. Na terenie miejscowości znajdują się aż 73 obiekty wpisane na listę zabytków nieruchomych województwa opolskiego. Spośród nich warto zobaczyć przede wszystkim: gotycko-renesansowy kościół pw. św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej, mogiły uczestników Kampanii Wrześniowej, stare miasto Koźle, mury obronne Koźla z XIV wieku, planty miejskie oraz fortyfikacje Twierdzy Koźle. Kędzierzyn Koźle obfituje również w liczne imprezy kulturalne o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Warto wybrać się na Międzynarodowy Festiwal Humoru i Satyry Art Attack oraz Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych Publicystyka.

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet