Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Karpacz

Reklama

Domek Letniskowy "Natalia"

Miejscowość: Jarosławiec

4 bliźniacze segmenty, każdy składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz tarasu

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Karpacz

Karpacz to miejscowość położona w Sudetach Zachodnich, dzięki którym odznacza się malowniczymi krajobrazami. Jest to idealne miejsce dla wszystkich aktywnych wczasowiczów. Przez Karpacz przebiega bowiem aż siedem szlaków turystycznych, które można pokonać na piechotę lub wybrać się na rowerową wycieczkę. Jest to również raj dla narciarzy – skocznie narciarskie, ponad 21 wyciągów oraz wiele ośrodków narciarskich, spośród których najbardziej popularne są Kopa i Biały Jar. Warto wybrać się do Muzeum Ducha Gór oraz Muzeum Zabawek. Dzieci świetnie spędzą czas w Bajkowej Chacie i na całorocznym lodowisku. W Karpaczu mieści się też Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego. Dla spragnionych adrenaliny i mocnych wrażeń poleca się tor saneczkowy Kolorowa oraz rynnę zjazdową, która czynna jest w okresie letnim. Można również wybrać się do parku linowego Tarzan, który oferuje trasy o różnym poziomie trudności. Ciekawym obiektem jest również Western City, które działa zarówno jako skansen, jak i park rozrywki. 

fot. Świątynia Wang (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet