Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Karłów

Reklama

"tuŻur" Pokoje, Apartamenty, Domki

Miejscowość: Żur

Oferta specjalna na ferie 2019: 6 noclegów w cenie 5! Ostatnie wolne miejsca (1 domek) na Wielkanoc!

Cena od: 100PLN całość

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

 • Górski Potok

  ośrodek wypoczynkowy
  Stara Łomnica

  15 PLN/os.

  Ostatnie dwa domki na weekend! W piątek i sobotę wioska SPA (sauna,grota solna,balie) w cenie pobytu

   

Karłów

Karłów to idealne miejsce zarówno na letnie jak i zimowe wyprawy z uwagi na liczne szlaki turystyczne przecinające tę miejscowość. Spodoba się zwłaszcza wielbicielom wędrówek po górach, ponieważ można stamtąd wybrać się w największe górskie atrakcje takie jak Narożnik, Kopa Śmierci, Białe Skały, Błędne Skały czy Szczeliniec Wielki. Są tam też liczne trasy rowerowe. Poruszając się po nich można podziwiać przepiękny górski krajobraz na rowerze. Najbardziej znane trasy przecinające Karłów to Trasa Rowerowa "Ściany" i Międzynarodowa Trasa Rowerowa "Góry Stołowe". Co więcej w miejscowości niedawno zostały wytyczone trzy bardzo dobre jakościowo trasy dla narciarzy biegowych. Karłów to też ważny punkt dla osób lubiących historyczne budowle wojskowe. Znajduje się tam fort wzniesiony w 1970 roku z polecenia pruskiego króla Fryderyka Wilhelma II. Mieści się on na górze Ptak, obecnie zwany jest Fortem Karola. Inną nieodległą fortyfikacją powstałą w tym samym okresie jest Bateria nad Pasterką.

fot. Zima w Karłowie (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet