Jastrzębie-Zdrój

Reklama

Domki Łokietka

Miejscowość: Rewal

Do 50% taniej maj, czerwiec. Dwa osobne pokoje. Blisko morza. Duży plac zabaw. Tel 513-351-006

Cena od: 22PLN osoba

 

Obiekty, które mogą Cię zainteresować...

Nasza propozycja:

Zamknij

Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój to miejscowość, w której podziwiać można piękne, acz niedziałające już uzdrowisko. Na terenie miasta prężnie rozwija się przemysł węglowy, co wcale nie umniejsza jego walorom turystycznym. Znajduje się tutaj bowiem wiele ciekawych zabytków oraz atrakcji, zachęcających turystów do przyjazdu i wypoczynku w tym miejscu. Warto przede wszystkim zobaczyć osiemnastowieczny, klasycystyczny pałac w Boryni, który wznosi się nad miastem i kryje w swoim wnętrzu luksusowy hotel i restaurację.


Najcenniejszy zabytek miejscowości stanowi jednak drewniany kościół św. Barbary i Józefa, najstarsza budowla w Jastrzębiu-Zdroju. W Parku Zdrojowym znajduje się natomiast wiele zabytkowych obiektów, pozostałych po działalności sanatoryjnej. Na terenie parku mieści się również muszla koncertowa, która lata świetności ma już za sobą, jednak wciąż odbywają się tam małe koncerty i imprezy. Miasto stanowi świetną bazę wypadową dla wycieczek do Rybnika i Żor, gdzie na turystów czekają liczne rozrywki.

fot. Dom Zdrojowy w Jastrzębiu-Zdroju (wikipedia)

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet